Uzyskaj dopłatę do swojego odszkodowania!

[REKLAMA]

Jest coraz większe zapotrzebowanie na rynku uzyskiwania dopłat do odszkodowań z polisy OC pojazdu. Zajmują się tym profesjonaliści wyspecjalizowani w ponownych negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Trudności w rozmowach z ubezpieczycielami

Wraz z rosnącą ilością samochodów na drogach rośnie liczba kolizji i wypadków drogowych. Jedną z najtrudniejszych wówczas spraw jest uzyskanie odszkodowania z polisy OC sprawcy wypadku. Negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi nie należą do przyjemności. W związku z tym często zadowalamy się jakąkolwiek kwotą, nie pokrywającą w pełni naszej szkody.

Branża odkupu odszkodowań

Firmy działające w branży odkupu odszkodowań wychodzą naprzeciw nieuczciwym praktykom towarzystw ubezpieczeniowych i skupują odszkodowania, aby je renegocjować. Skupowane są odszkodowania wynikające z wypadków komunikacyjnych i w Państwa imieniu starają się uzyskać dopłaty do odszkodowań, aby w pełni pokryć koszty naprawy auta.

Zapewniają Państwu w pełni profesjonalną obsługę oraz zminimalizowane formalności. Odsprzedając odszkodowanie firmie pośredniczącej nie ponoszą państwo żadnych kosztów. Wiele firm posiada wieloletnie doświadczenie na rynku uzyskiwania dopłat do odszkodowań. Zajmują się skupem odszkodowań od zdarzeń zaistniałych w ciągu trzech lat.

Interesują ich odszkodowania zarówno te będące w realizacji, jak również już zakończone. Po odkupie odszkodowania rzeczoznawcy zajmą się wyceną realną poniesionej przez Państwa szkody oraz zajmą się rozmową z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Kto pyta, ten nie traci

Reasumując: firma odkupuje odszkodowanie, a Państwo uzyskują dopłatę do odszkodowania. Przy odkupie odszkodowań i negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi w celu uzyskania dopłaty do odszkodowania jest już wielu zadowolonych klientów. Nieznajomość przepisów i prawnych możliwości zawsze działa na naszą niekorzyść. Skontaktowanie się z taką firmą nic nie kosztuje, a już samo zaznajomienie się z tematem daje Państwu nowe możliwości.

1 thought on “Uzyskaj dopłatę do swojego odszkodowania!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.