Tuning optyczny

[REKLAMA]

Kierunkowskazy uniwersalne lexus carbon wersja LED owalne.

Niewielkie wymiarem ale wielkie duchem kierunkowskazy uniwersalne lexus LED w wersji karbonowej. Produkt posiada homologacje dopuszczajacą do uzytkowania na drogach EC. Pięknie wykonane- Twój skuter aż zapiszczy z radości. Polacamy!Manetki BGM FLAME czarno-pomarańczowe

Piękne i ogniste. Wykonane ze specjalnego materiału zapewniającego dobry chwyt w każdych warunkach pogodowych. Polecamy.

Nakrętki na wentyle LED

Tuningowe nakrętki na wentyle niemieckiej firmy BGM. Posiadają diode LED świecącą na niebiesko. Uruchamiają sie pod wpływem obrotów koła i po chwili uzyskujemy piękne regularne koło. Klasyka. W przeciwieństwie do wielu chińskich tworów nakrętki BGM gwarantują długowieczność i niezawodność.

Tarcze zegarów


Cyfrowo-analogowy licznik
Piękny podświetlany na niebiesko (patrz zdjęcie) analogowo-cyfrowy obrotomierz z wyświetlaczem pokazującym temperaturę silnika. W zestawie wszystkie elementy niezbędne do zamocowania zestawu. Wymaga instalacji 12V (99% skuterów taką posiada).

Osłona filtra powietrza Kingway/Motobi/Magnus 4T New Carbon Jakość Naraku.

Przedłużacz amortyzatorów carbon 40 mm 139QMB

Przedłużacz amortyzatorów STR 8 w wersji carbonowej- to super optyka i pełne bezpieczeństwo. Możesz im zaufać- specjalny stop wytrzyma nawet Twoją jazdę. POLECAMY!

Sportowy wiatrak wentylatora NARAKU Performances

Sportowy wiatrak wentylatora NARAKU (dostępne 3 kolory- wybór niżej). Przydatna i niedroga część. Specjalna kontrukcja zapewnia dużo lepszą cyrkulacje powietrza co w efekcie wpływa na lepsze chłodzenie jednostki napędowej. Jak ważne jest chłodzenie silnika przekonał się zapewne każdy użytkownik skutera chłodzonego powietrzem w ciepłym klimacie. Spadki mocy, spore „przymulenie” i zazdrosne spoglądanie na kolegę mającego skuter chłodzony cieczą. Ten element nie likwiduje wad chłodzenia powietrzem ale może pomóc. WARTO! pasuje do silników 4T 139QMB, Kymco 2 i 4T, Honda 2 i 4T, Peugeot. Nie pasuje do Minarelli!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.