3 sposoby na ulepszenie wyglądu twojego samochodu

[REKLAMA]

Twój samochód jest bardzo osobistym przedmiotem – kiedy się nad tym zastanowisz – twój wybór auta wiele mówi o tobie.

Twój samochód jest bardzo osobistym przedmiotem – kiedy się nad tym zastanowisz – twój wybór auta wiele mówi o tobie. Mamy klasyczne sedany, mobilny kryzys w średnim wieku, samochód na pokaz, „mamowóz” i profesjonalny samochód dla businessmana. Jest wiele rzeczy, które można wyczytać z modelu, koloru, stanu czystości, a nawet tego, czy korzystasz z odświeżaczy powietrza w swoim samochodzie.

Ponieważ samochody są tak osobiste, nie powinno nikogo dziwić, że tak wielu ludzi lubi dostosowywać swoje pojazdy do indywidualnych potrzeb. Tak jak dekorowałbyś swój dom i dobierał odpowiednie ubrania, w podobny sposób możesz polepszyć wygląd swojego samochodu. W rzeczywistości tylko 3 proste zmiany sprawiają, że twój samochód naprawdę jest TWÓJ.

Aluminiowe felgi

Wiele samochodów jest teraz wyposażonych w felgi ze stopów lekkich, ale jeśli twój jeszcze nie jest, to mogą być one warte inwestycji. Wykonane przy użyciu stopu aluminium i magnezu, felgi aluminiowe lepiej przewodzą ciepło, co czyni je bardziej wrażliwymi na hamowanie. Dodatkowo, ponieważ felgi ze stopów lekkich są nieco szersze, powodują, że możesz również lepiej trzymać się drogi.

Jest jednak kilka wad. Felgi aluminiowe zwykle są dość drogie. Z drugiej strony, można uzyskać finansowanie felg aluminiowych, aby pomóc sobie za nie zapłacić i traktować je bardziej jak inwestycję w pojazd. Takie felgi poprzez poprawienie wyglądu pojazdu, oczywiście podnoszą też jego wartość w razie, gdy zdecydujesz się na sprzedaż.

Poeksperymentuj z lakierem

Kolor twojego samochodu to kolejna bardzo osobista rzecz i przez lata były różne mody. Nawiązując do tematu ciekawostki motoryzacyjne – czy wiedziałeś, że Porsche nazwało jeden ze swoich kolorów „prosecco” ? W dzisiejszych czasach nie ma ograniczeń – możesz wybierać z szerokiego katalogu kolorów i wykończeń w – jedyną ważną rzeczą jest to, że zostawiasz rzeczywistą pracę profesjonalistom, aby uzyskać pożądane wykończenie. Upewnij się, że usuniesz wszelkie zadrapania i wybrzuszenia farby, zanim samochód wjedzie do warsztatu, a następnie usiądź z filiżanką, podczas gdy twój samochód zostaje poddany transformacji. Możesz zmienić kolor lakieru na totalnie różny, lub dodać pewne elementy jak na przykład paski przywodzące na myśl styl sportowy. Jeśli wykażesz się wyjątkową kreatywnością w procesie projektowania odnowionego wyglądu twojego samochodu, być może trafisz do naszego bloga i do sekcji -ciekawostki motoryzacyjne?!

Spersonalizowana tablica rejestracyjna

Absolutny klasyk w grze personalizacji samochodów – spersonalizowana tablica rejestracyjna to jeden z najlepszych sposobów na wyróżnienie twojego samochodu na drodze. Tam, gdzie większość tablic rejestracyjnych po prostu zdradzi miasto, w jakim zarejestrowany jest pojazd, możesz spróbować umieścić swoje własne imię. W Polsce taka zmiana kosztuje nieco ponad 1000 zł w przypadku samochodu, a połowę mniej gdy personalizujesz swój motocykl.

Jednak gdy z jednej strony już czujesz się zachęcony do kreatywności przy personalizacji swojej tablicy rejestracyjnej jako ciekawostki motoryzacyjnej, pamiętaj, że będziesz widziany jeżdżąc swoim samochodem, więc wybieraj mądrze. Spersonalizowane tablice rejestracyjne to stosunkowo tani sposób na ulepszenie wyglądu samochodu.

2 thoughts on “3 sposoby na ulepszenie wyglądu twojego samochodu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.