PKS Strzelce Opolskie – usługi dodatkowe

[REKLAMA]

Strzelce Opolskie to niewielkie miasto powiatowe położone na wschód od Opola. Dzięki korzystnemu położeniu – między Opolem a Aglomeracją Śląską, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących sobie ciszę, spokój, atmosferę niewielkiego miasta oraz bliskość dużych miast. Dzięki PKS Strzelce Opolskie możemy dojechać ze Strzelec do większości dużych miast regionu.

PKS Strzelce Opolskie

Jest to jeden z najważniejszych lokalnych przewoźników w regionie. Spółka oferuje regularne połączenia w tygodniu oraz w weekendy ze wszystkimi okolicznymi miejscowościami i miastami. Do niektórych z nich autobusy kursują w dni powszednie nawet co godzinę. To ułatwia dojazdy do pracy czy do szkoły. Z myślą o pasażerach potrzebujących podwózki codziennie, spółka wprowadziła bilety czasowe (miesięczne). Dzięki nim możemy jeździć autobusami PKS po wybranej trasie bez ograniczeń. Bilety miesięczne to także ułatwienie dla pasażerów – nie muszą codziennie pamiętać o zakupie biletu w kasie lub u kierowcy. Tabor firmy składa się z nowych autobusów, w których podróż odbywa się w komfortowych warunkach. We flocie znaleźć możemy pojazdy takich marek, jak Autosan, Setra czy Iveco.

Inne usługi PKS Strzelce Opolskie

Spółka transportowa mająca swoje autokary m. in. na PKS Strzelce Opolskie oferuje nie tylko rejsowe połączenia ze Strzelec Opolskich do innych miast i miejscowości województwa opolskiego i okolic. Ponadto realizowane są połączenia do innych miast w Polsce i za granicę. Szczególną popularnością cieszą się stolice europejskie. Podczas podróży autokarem możesz wypocząć i nie matrwić się tym, co się dzieje na drodze. Wysiadając z autokaru możesz się cieszyć pełnią sił i wykorzystać je na przykład na zwiedzanie. Przy siedzibie firmy znajduje się również stacja benzynowa, z której mogą korzystać również klienci zewnętrzni, kupując paliwo w bardzo atrakcyjnych cenach (nawet 20 groszy taniej, niż na innych stacjach w okolicy). Aktualny cennik stacji paliw znajduje się na firmowej stronie internetowej. Firma oferuje też wynajem krótko i długoterminowy autokarów na różne okazje (transport pracowników, przewóz gości na uroczystościach rodzinnych czy szkolne wycieczki). Wynajmujemy autokary klientom indywidualnym oraz firmom. Aby zapoznać się z pełną ofertą naszych usług, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zapoznaj się również z ofertą stalych przejazdów międzymiastowych, dzięki którym dotrzesz na miejsce – szczególnie polecamy to rozwiązanie osobom bez prawa jazy, które potrzebują sprawnie i szybko znaleźć się u celu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.