Czym kierować sie przy zakupie motocykla?

[REKLAMA]

Z punktu widzenia amatora szybkich jednośladów motocykl to nie tylko zwykły środek transportu. To mechaniczne dzieło sztuki, związane z nim idee i styl życia. Na jego zakup decydują się osoby ceniące sobie indywidualizm i niezależność. Z tego względu wybór odpowiedniego modelu często stanowi spory dylemat dla każdego, kto marzy o własnym motocyklu. Czym się kierować? W kwestii tego zakupu istnieje kilka kluczowych czynników, pozwalających na dobór idealnego dla swoich oczekiwań modelu.

Jaki motocykl kupić?

Decydując się na zakup motocykla przede wszystkim należy wziąć pod uwagę dobór maszyny do własnych potrzeb, możliwości oraz sposobu jej późniejszego użytkowania. Z reguły podział na klasy pojazdów ogranicza się do chopperów, cruiserów, enduro, sportowych i turystycznych. Warto jednak poszukać nieco dalej, by przekonać się o istnieniu innych rodzajów tj. funduro, supermoto, supersport, power cruiser, chopper cruiser itd. Te ostatnie to doskonała opcja dla wszystkich poszukujących komfortu, wyjątkowego designu, a przede wszystkim osiągów zapewniających dużą dawkę rozrywki.

Przez zmianę przepisów, które pozwalają na jazdę motocyklem posiadaczom prawa jazdy kat. B, rynek zalała masówka tandetnych, nietrwale wykonanych modeli. Kupując motocykl warto natomiast zaufać światowym, cieszącym się uznaniem markom. Tylko wtedy istnieje szansa na zakup prawdziwej maszyny z duszą, nie tylko trwałej ale i pięknej.  Idealnym przykładem soft choppera jest model Heist marki Cleveland Motorcycles. Ze względu na właściwości swoich produktów firma może pochwalić się fanami niemal na całym świecie.

Heist: wyjątkowy styl

Nie ma się co oszukiwać – wygląd wymarzonego motocykla ma znaczenie. Model amerykańskiej firmy wyróżnia resorowanie tylne pod siedzeniem oraz rama typu „hard tail”. Smukła linia i niezwykła prostota konstrukcji, brak wszystkich zbędnych osłon i części uczyniły ostateczny design Heista na tyle wyjątkowym, że odniósł sukces w 15 krajach na całym świecie. Od 2015 roku również fani jednośladów z Polski mogą poznawać niezwykłe właściwości tego pojazdu. Pomimo sukcesu produkty Cleveland Motorcycles trudno nazwać zwykłą masówką. Modele firmy wciąż charakteryzuje niepowtarzalność.

Wygoda i możliwości

W Heist można znaleźć silnik umożliwiający jazdę o maksymalnej prędkości do ok. 110km/h. Przy zakupie motocykla kwestie bezpieczeństwa i komfortu w czasie jazdy są szczególnie ważne. Teleskopowe zawieszenie zapewnia wygodną jazdę, natomiast hamulce tarczowe – bezpieczeństwo hamowania. Dodatkowym atutem dobrych modeli jest możliwość ich przebudowy oraz dostosowania do swoich potrzeb. Produkty Cleveland Motorcycles dają taką możliwość dzięki szerokiej gamie akcesoriów.

Wybierając motocykl warto rozważyć, na czym najbardziej nam zależy. Heist, pierwszy produkt Cleveland Motorcycles w Polsce to opcja dla prawdziwych indywidualistów. Posiadanie pojazdu o tak wyjątkowym designie przyciąga uwagę i zainteresowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.