7 prostych sposobów na zwiększenie wartości samochodu

[REKLAMA]

Jeśli przygotowujesz się do sprzedaży swojego samochodu, możesz być przekonany, że nie warto przeprowadzać żadnych drobnych poprawek- nowy właściciel na pewno się tym zajmie.

Jeśli przygotowujesz się do sprzedaży swojego samochodu, możesz być przekonany, że nie warto przeprowadzać żadnych drobnych poprawek- nowy właściciel na pewno się tym zajmie. Jednak warstwa brudu w Twoim samochodzie, plamy na fotelach i dziura wypalona w miejscu, gdzie upadł papieros mogą być sygnałem dla  potencjalnych nabywców, że nie dbałeś właściwie o swój samochód. Na szczęście dobrej jakości kosmetyki samochodowe pomogą Ci cofnąć czas i przywrócić świetny wygląd Twojego pojazdu.

Możesz dużo zyskać!

Będziesz mógł z dużym prawdopodobieństwem dodać setki lub tysiące złotych do ceny swojego samochodu, w zależności od klasy samochodu, jeśli dokonasz właściwego czyszczenia i małego odświeżenia wyglądu auta.  Oto patenty na kilka prostych poprawek, które sprawią, że Twój samochód będzie wart setki – jeśli nie tysiące – złotych więcej.

 1. Wosk

Lakier stał się nieco wyblakły? Nie wydawaj fortuny na nowy. Zainwestuj w dobrej jakości wosk i przywróć swojemu samochodowi świetny wygląd.

Jeśli lakier samochodu stał się tak wyblakły, że nie pamiętasz już, jak oryginalnie wyglądał, spróbuj otworzyć drzwi i wejrzeć do wnętrza ramy drzwi. Obszar wewnątrz ramy drzwi rzadko jest narażony na działanie promieni słonecznych i szorstkich substancji chemicznych, więc będzie najbardziej zbliżony do oryginalnego koloru samochodu. Pamiętaj, że żadne woskowanie i polerowanie nie przywróci pierwotnego koloru Twojego samochodu, ale na pewno poprawi ogólne wrażenie, jakie auto będzie wywierać na potencjalnych kupcach. Wybieraj oryginalne i dobre jakościowo produkty – umyj swój samochód w szamponie z woskiem od Volkswagena, który kupisz tutaj: https://www.vwuzytkowe-sklep.pl/katalog/1/szampon-z-woskiem,2801.html

 2. Jasne światła

Nic tak nie odstrasza potencjalnych kupców, jak obskurne reflektory. Na rynku dostępne są liczne produkty do czyszczenia reflektorów, które mogą sprawić, że lampy staną się czyste i jasne w kilka minut.

 3. Błyszczące felgi

Błyszczące koła wyglądają na nowe i mogą zwiększyć potencjalną wartość pojazdu.

Poświęć więc trochę czasu, aby oczyścić je z brudu i kurzu. Możesz do tego celu wykorzystać płyn do czyszczenia felg firmy Volkswagen, który kupisz w sklepie internetowym pod tym adresem: https://www.vwuzytkowe-sklep.pl/katalog/1/preparat-do-czyszczenia-felg-zel-500-ml,3622.html

 4. Wnętrze samochodu

Wyjmij maty podłogowe. Jeśli można je wyczyścić, zrób to. Jeśli są już bardzo wyeksploatowane, mają dziury i są powycierane – wyrzuć je i kup nowe – na przykład tutaj: https://www.vwuzytkowe-sklep.pl/katalog/1/dywaniki-gumowe-kabina-kierowcy,208168.html

nowy zestaw mat podłogowych nie powinien Cię kosztować dużo. Kiedy uporasz się z podłogą, zajmij się resztą wnętrza. Oczyść tapicerkę, przy użyciu odpowiedniego preparatu. Jeśli fotele są obite skórą, będziesz potrzebował innego produktu, niż do tapicerki welurowej. Wszystkie potrzebne Ci preparaty znajdziesz w internetowym sklepie Volkswagena – w kategorii –kosmetyki samochodowe, pod adresem: https://www.vwuzytkowe-sklep.pl/katalog/231,1,kosmetyki-samochodowe.

Pamiętaj, że najlepiej używać dobrych jakościowo produktów. W końcu chcesz zadbać o to, aby samochód wyglądał świeżo i zadbanie – a nie tanio i tandetnie. Odwiedź sklep internetowy Volkswagena pod adresem https://www.vwuzytkowe-sklep.pl/ i zapoznaj się z bogatym asortymentem akcesoriów, części i kosmetyków samochodowych, dzięki którym Twoje auto odzyska drugą młodość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.