Sposób na przerywanie/dławienie skutera

[REKLAMA]

Witam, jeśli wymieniałeś świecę, czyściłeś/regulowałeś gaźnik a nic Ci to nie dało, to ten temat jest właśnie dla Ciebie ! A więc tak, powodem przerywania/dławienia się może być za mała lub za duża dawka powietrza, a więc zaczynamy od sciągnięcia tego oto elementu z naszego filtra:

W tej części znajduje się krateczka i siatka, wyglądają one tak:


Należy je odkręcić i wyczyścić (oczywiście czyścimy też dokładnie czyścimy gumową rurkę). Dobrze by było, aby wyczyścić filtr powietrza. :) Ja wyczyściłem filtr powietrza w gorącej wodzie z proszkiem do prania . 😉

Jeżeli już mamy wszystko ładnie wyczyszczone, zakładamy wszystko i ogarniamy czy ładnie jeździ, jeżeli nie, to zatykamy czymś kratkę (wkładamy kawałek grubej folii pomiędzy czarną krateczkę ). Robimy to stopniowo, czyli zatykamy po jednym przedziałku (są tam 4 przedziałki), jeżeli nie pomaga zatykanie, to oznacza to, że musimy mieć odkryte te przedziałki.; ) Pozdrawiam i życzę powodzenia. Mam nadzieję, że ten drobny poradnik jest zrozumiały, lecz jeżeli czegoś nie rozumiesz pisz na priv lub w komentarzach .;)

Więcej: http://www.skutery-forum.pl/sposob-na-przerywanie-dlawienie-twojej-pociechy-vt15714.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.