Skoda na kredyt

[REKLAMA]

Samochody czeskiej marki, będącej od 1991 roku częścią grupy Volkswagena, są bardzo popularne w naszym kraju. Ciężko chyba znaleźć fana motoryzacji, który nie słyszałby o Skodzie. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że jej historia sięga przeszło półtora wieku wstecz, do czasów otworzenia pierwszego warsztatu w Pilźnie. Od tej chwili Skoda przeszła długą drogę i obecnie może zaoferować zarówno wysokiej klasy samochody miejskie jak i luksusowe auta pokroju Skody Superb.

Kredyt na samochód Skody

Jeżeli stan naszych oszczędności nie do końca pozwala na zakup nowego auta za gotówkę, z pomocą mogą przyjść bardzo korzystne opcje finansowania i kalkulator kredytu samochodowego, dostępny na stronie internetowej marki. Skoda na kredyt to rzecz jak najbardziej osiągalna, nawet przy minimalnym – albo i nawet zerowym – wkładzie własnym. Ci, którzy rozważają opcję takiego zakupu nowego samochodu, z pewnością zwrócą uwagę na program SKODA Kredyt Niskich Rat. Warto nadmienić, że został on, razem z bliźniaczym programem SKODA Leasing Niskich Rat, odznaczony Złotym Godłem Quality International 2017, co jest gwarancją wysokiej jakości i opłacalności tych usług.

Skoda Kredyt Niskich Rat umożliwia zakup pojazdu bez wkładu własnego, oferując trzy okresy kredytowania, 2,3 albo 4 lata. Po upływie tego czasu mamy do wyboru trzy możliwości – zwrot auta do dealera (przy gwarancji ceny odkupu), spłacić pozostałą należność w dalszych, comiesięcznych ratach lub dokonanie jednorazowej wpłaty. Skoda na kredyt z zerowym wkładem własnym dostępna jest także w ofercie AutoStart. Oprócz braku wkładu własnego możemy liczyć także na atrakcyjne oprocentowanie – od 3,99% i okres kredytowania od dwóch do siedmiu lat. Co istotne, w cenę kredytu wliczone jest już ubezpieczenie komunikacyjne.

Zakup Skody na kredyt

Wartym bliższego zapoznania jest także Kredyt 0%, na który z pewnością zwrócą uwagę wszyscy Ci, których przed zakupem na raty zazwyczaj wstrzymuje wysokie oprocentowania i poczucie płacenia dużo więcej niż w przypadku jednorazowego uiszczenia całej należności. W tym przypadku w momencie zakupu wpłacamy połowę wartości auta. Druga połowa zostaje natomiast rozłożona na, trwające trzy lata, comiesięczne raty, które, jak wskazuje sama nazwa programu, nie są oprocentowane.

Dostępne są ponadto pakiety dedykowane dla biznesu i firm, których wartością dodaną są atrakcyjne stawki na pełną obsługę serwisową w autoryzowanych punktach ASO Skody i wszelakie naprawy – zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

Kalkulator kredytu samochodowego

Dostępne na stronie internetowej narzędzie pozwoli nam wstępnie obliczyć kredyt na samochód Skody, wraz z wysokością raty. Ta natomiast zależna jest od kilku czynników, które nie będą szczególnym zaskoczeniem dla nikogo, kto choć raz kupował już cokolwiek na raty. Oprócz wartości samego pojazdu, wysokość rat determinowana jest przez okres kredytowania – im dłuższy tym niższa rata ale większe oprocentowanie – oraz wkład własny. W przypadku zakupu auta istotny jest również deklarowany przez nas roczny limit kilometrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.