Zalety kart flotowych

[REKLAMA]

Każdy kierowca doskonale zdaje sobie sprawę ze stresu, jaki towarzyszy za kierownicą. Mocno ograniczony czas dostawy oraz liczne przeszkody losowe na drodze, jeszcze bardziej opóźniające zlecenie. Wszystkie te czynniki składają się na rozkojarzenie prowadzącego pojazdem, co może się okazać fatalne w skutkach, a jeden niewłaściwy ruch może doprowadzić do uszkodzenia pojazdu, a nawet do tragedii. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też nie ma sensu dokładać pracownikowi zmartwień związanych z transakcjami na stacjach paliw. Strata cennych minut na przeszukiwanie schowka w poszukiwaniu portfela czy uchwytu na napoje, żeby mieć drobne na końcówkę kwoty, to dzisiaj czas przeszły. Nasza firma wychodzi Państwu naprzeciw, abyście zoptymalizować czas pracy swoich kierowców, a co za tym idzie, w przyszłości zmaksymalizować generowane zyski.

Ogrom zalet karty flotowej

Jeśli nie mieli Państwo dotychczas styczności z kartami flotowymi, ze względu na brak wiedzy w temacie czy zbyt wysokie limity zakupowe, dzisiaj nadszedł czas zmian! Karty flotowe dla małych firm do doskonała alternatywa, niosąca za sobą szereg dodatkowych usług. Pomijając fakty oczywiste, jak na przykład wyższe bezpieczeństwo przy transakcjach bezgotówkowych czy optymalizacja kosztów paliwa, karty flotowe zapewniają wygodę nie tylko płatności, ale również przejrzystość przy wystawianiu faktur, co oczywiście przełoży się na zaoszczędzony czas. Karty flotowe Flotex obsługiwane są przez blisko 2500 najpopularniejszych stacji paliw w Polsce, ponadto za każdy tankowany litr, przyznawany jest Państwu rabat, co pozwala na dalsze oszczędności w przedsiębiorstwie. Sami Państwo widzą, że korzystanie z naszych kart flotowych niesie za sobą same zalety, a dodatkowe, innowacyjne na rynku usługi pozwolą Państwu na niespotykane wcześniej oszczędności.

Dlaczego karty flotowe Flotex są idealne dla mnie?

Karta flotowa dla małych firm do doskonałe rozwiązanie usprawniające proces zarządzania interesem. Poza oszczędnościami finansowymi i czasowymi, karta taka oferuje wachlarz wygodnych usług usprawniających funkcjonowanie. Mocnym atutem jest na pewno prostota procedury wydania karty – transakcję zawierają Państwo przez Internet, z poziomu swojego wygodnego fotela, bez konieczności marnowania czasu i nerwów na dojazdy i oczekiwanie w kolejce. Dwa typy kart wraz z ich dodatkowymi opcjami otwierają przed Państwem nowe możliwości kontroli wydatków na trasie, a ponadto, dzięki naszej karcie Państwa kierowcy są w stanie zapłacić za przejazd na bramkach płatnych autostrad A1, A2 oraz A4. Jakby tego było jeszcze mało, dzięki naszym kartom Państwa kierowcy są w stanie parkować swoje pojazdy w płatnych strefach parkingowych w ponad 60 miastach w Polsce, a wszystko to znajdzie się do Państwa wglądu na przejrzystej fakturze zbiorczej. Dzięki karcie flotowej prowadzenie firmy nigdy jeszcze nie było tak sprawne!

Pełną ofertę kart paliwowych znajdą Państwo na stronie https://www.flotex.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.