Tanie Daily

[REKLAMA]

Dojazdy do pracy, do szkoły czy codzienne zakupy. Każda z tych rzeczy może być łatwiejsza, szybsza i przyjemniejsza, jeśli tylko będziesz posiadał samochód. Już chcesz krzyczeć, że nie masz na to pieniędzy? Że nie stać cię na kupno samochodu za kilkanaście tysięcy złotych? Spokojnie! Nikt ci nie każe kupować tak kosztownego auta. Na rynku jest wiele innych modeli, które mogą ci służyć jako tanie daily. Tym określeniem nazywa się samochody do codziennego użytkowania. Nie muszą one opływać w luksusowe wyposażenie czy inne udogodnienia. Wystarczy aby był sprawny technicznie i niezawodny. Najważniejsze elementy w tanim daily to sprawny silnik bez wycieków, działające hamulce i skrzynia biegów.

Jakie samochody najlepiej nadają się do użytkowania w roli taniego daily? Największą sympatią użytkowników cieszą się pojazdy produkcji niemieckiej. W czołówce znajdziemy BMW e36, a zaraz za nimi VW Golf 3. Samochody takie można bez trudu zakupić w cenie do 5000 złotych, przy czym ten maksymalny próg pozwoli nam znaleźć naprawdę dobrze zachowane auto.

Jeśli z niemiecką myślą techniczną nie jest ci po drodze, warto sięgnąć po tanie i stosunkowo mało awaryjne samochody włoskiej marki fiat. Fiat Punto 1 to wygodny i w miarę przestronny pojazd, którego największym utrapieniem jest rdza. Na szczęście dotyczy to głównie progów, które są proste i tanie w wymianie. Inne części mechaniczne cechują się dobrą żywotnością, a zamienniki w niskiej cenie są bardzo powszechne w zakupie.

1 thought on “Tanie Daily”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.