Kto może wziąć samochód w leasing?

[REKLAMA]

Leasing w naszym kraju staje się coraz bardziej popularny. Na tą możliwość decydują się nie tylko właściciele dużych firm, ale również tych mniejszych. A co z osobami prywatnymi?

W leasing można wziąć niemal wszystko, a Polacy coraz chętniej korzystają z tej możliwości. Oferty leasingu samochodów są bardzo korzystne i opłacalne zarówno dla dużych, jak i małych firm.

Leasing dla osób prywatnych? To możliwe!

Leasing konsumencki samochodu staje się coraz bardziej popularny. Dzieje się tak z bardzo prostej przyczyny. Każda osoba prywatna może zakupić swój wymarzony samochód, nie angażując przy tym zbyt dużej ilości oszczędności. Dzięki temu pieniądze nie są mrożone, a przy tym nie obniża się zdolność kredytowa konkretnej osoby. Istotne jest również to, że comiesięczne raty są ustalane indywidualnie pod potrzeby każdego klienta. To pozwala każdej osobie na ciągły rozwój i jest bardziej opłacalne niż kredyt samochodowy. A po spłacie rat można wykupić konkretny pojazd w bardzo korzystnej cenie. Inną możliwością jest zdecydowanie się na wzięcie kolejnego leasingu na nowy model auta. To opcja zdecydowanie dla tych, który lubią nowości i ciągłe zmiany.

A kto będzie właścicielem pojazdu?

Przed podjęciem decyzji o wzięciu leasingu warto wiedzieć o tym, że właścicielem zakupionego pojazdu będzie firma leasingowana. To oczywiście nie oznacza, że pojazd nigdy nie zmieni swojego właściciela! Po spłacie wszystkich rat, leasingobiorca bardzo łatwo może zostać właścicielem pojazdu. Wystarczy, że wpłaci niewielką kwotę firmie, która wypożyczała mu samochód. Dzięki temu trafi on w jego ręce na kolejne lata.

Kto odpowiada za naprawy pojazdu?

Leasingobiorca zazwyczaj odpowiada za wszelkie przeglądy, czy też naprawy pojazdu, który wziął w leasing. W umowach zawsze zawarte są informacje dotyczące konieczności stałego serwisowania pojazdu. W firmie CLS bardzo duży nacisk kładzie się na to, żeby wszystkie umowy zawierane z klientami były przejrzyste oraz czytelne. Dzięki temu każda osoba doskonale wie o tym, w jaki sposób ma dbać o użytkowany samochodów.

Leasing jest świetną propozycją dla wszystkich tych osób, które nie chcą wydawać posiadanych oszczędności za jednym razem. To rozwiązanie sprawdza się zarówno w przypadku małych, jak i dużych firm oraz osób prywatnych.

2 thoughts on “Kto może wziąć samochód w leasing?”

  1. Ja kiedys chcialem wziac jak prowadzilkem firme budowlana. Niestety nie jest to jak sie okazalo wcale takie proste .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.