Japońskie zwyczaje seksualne

[REKLAMA]

Niemal każdy już słyszał, mówiąc oględnie i delikatnie, o różnicach jakie dzielą kultury europejską oraz azjatycką. W porównaniu z innymi, wykazującą się największą ilością przeciwieństw i odstępstw od naszej kultury Zachodu, najczęściej pojawiają się informacje dotyczące Japonii. Niegdyś po jej ziemi stąpali odważni i honorowi samuraje oraz dostojne i powabne gejsze. Obecnie tradycja ta zanikła niemal zupełnie, zastąpiona przez kulturę kawaii ? słodkości. Tak jak Amerykanie podczas II Wojny Światowej przeżyli szok kulturowy wywołany przez dysonans różniący zwyczaje japońskie od ich własnych, tak i dziś jesteśmy przez ten naród ciągle zaskakiwani. Nawet w sferze fantazji seksualnej. Coś co u nas funkcjonuje pod szyldem dewiacji, tam uchodzi za sprawę na wskroś nieodbiegającą od normy.

Oto kilka przykładów.

Imekura

Różnica między zwykłym domem rozpusty na Imekura polega na tym, że w japońskim burdelu o tej nazwie każdy może spełnić swoje wybujałe fantazje. Nie mam tu na myśli dewiacji związanych z uprawianiem stosunku z konkretnym partnerem, ale raczej chodzi mi o dekoracje temu aktowi towarzyszące. Każdy pokój to inna oprawa wizualna. Szkolna klasa, bardzo proszę! Przebieralnia, biuro czy przedział pociągu, żaden problem! Seks w gabinecie pielęgniarki też jest w ofercie. W pomieszczeniu znajdziemy oczywiście profesjonalną w odgrywaniu swojej roli kobietę, gotową wcielić się w kogo zapragniemy np. bardzo miłą towarzyszkę podróży pociągiem.


Stosunek z ośmiornicą

Ludzie, których na stronach porno można nazwać stałymi bywalcami, doskonale się orientują na czym ten obyczaj polega. Zbyt szczegółowy opis tez nie jest wymagany dla laika, gdyż sama nazwa mówi z czym mamy tu do czynienia. Seks z głowonogiem to pomysł sięgający czasów popularności sztuki szunga (japońskich obrazków o tematyce erotycznej). Jako przykład odsyłam do ilustracji pt. Sen żony rybaka, powstałej na początku XIX wieku. Inny tytuł tego dzieła z 1814 roku to Poławiaczka awabi i ośmiornica.

Chikan

Jest to swego rodzaju parafilia seksualna, która w wersji spolszczonej nosi nazwę froteryzm. Polega to ni mnie ni więcej na ocieraniu się o osoby płci przeciwnej w miejscach publicznych takich jak tramwaje, biblioteki, metro lub winda. Z braku wrażeń pojawiają się też fantazje na temat gwałtów. Odwaga tych osób kończy się natomiast na np. robieniu zdjęć współpasażerkom, telefonem komórkowym wsuniętym nieznacznie za dolny skraj ich spódniczek.

Datch waifu

Nowoczesne technologie to japoński fetysz. Kraj Kwitnącej Wiśni to jeden z najszybciej rozwijających się na świecie. Nie dziwi więc, że nawet w przypadku gadżetów erotycznych nie zadowolą się byle czym. Sztuczna lalka przeznaczona do wiadomego celu, nie może być niekształtną bryłą z ustami otwartymi jak karp. Robotyka, z dodatkiem lateksu, który podczas dotyku imituje niemal doskonale doznania jak w zetknięciu z ludzką skórą ? to jest to co może dopiero w pełni zadowolić przeciętnego Japończyka.

Tokudashi

Jest to inny rodzaj znanego i popularnego na całym świecie striptizu. Po tym kiedy tancerka skończy swój pokaz, a ostatni z jej skąpych elementów ubioru opadnie na scenę, kobieta ta siada na jej skraju, rozkłada nogi, a zgromadzeni na jej pokazie panowie mają wtedy możliwość kontemplacji jej narządów intymnych, używając np. latarek czy lupy. Tyle wystarczy by wprowadzić zebranych mężczyzn w stan podobny do głębokiego transu.

Burusera

U nas mamy galerianki, które zrobią… każdy już chyba wie co, w zamian za nową parę jeansów. Japońskie dziewczęta wpadły na inny pomysł, mniej diametralny w swoim rozwiązaniu problemu. Sprzedaż własnych znoszonych majtek, oto w jaki między innymi sposób pozyskują fundusze na nową odzież. Nawiązując do automatów sprzedających bieliznę ? jest to na tyle popularne, że sklepy erotyczne zapłacą za każdą ilość tej części garderoby (im młodsza była jej właścicielka tym wyższa stawka).

Dziękujemy sklepowi swiat-doznan.pl za pomoc przy tworzeniu artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.